Elektromechanické čistenie kanalizácie alebo takzvané krtkovanie ponúkame všetkým v Bratislave a okolí. V našej práci sme bezkonkurenčne najlepší a ponúkame Vám tie najprofesionálnejšie a najkvalitnejšie služby za rozumnú cenu, ktorá zbytočne nezaťaží Vašu peňaženku. Ponúkame samozrejme aj vysokotlakové čistenie kanalizácie. Kde sa najčastejšie krtkovanie využíva? Tradične pri čistení odpadu v domácnostiach alebo v menších firmách.

krtkovanie

Prebieha tak, že za pomoci elektromotora a ohybných železných špirál sa dostaneme do potrubia. Veľkou výhodou elektromagnetického čistenia je to, že je vhodné aj do veľmi malých a stiesnených priestorov, je veľmi efektívne, rýchle a neznečisťuje životné prostredie, teda je aj ekologické. Je to tá najlepšia voľba, ktorá sa Vám ponúka. Okrem toho ponúkame aj vysokotlakové čistenie. To je v súčasnosti tou najefektívnejšou metódou, ktorá si poradí aj s veľkými nečistotami. Rýchlo navráti potrubie do pôvodného stavu. Nechajte starostlivosť o Vaše potrubie na profesionálov. Pracujeme nonstop, takže kedykoľvek nás budete potrebovať, stačí zavolať.

kanalizácia

Neúčtujeme si poplatok za dopravu ani žiadne iné skryté poplatky. Nám môžete dôverovať. Robíme taktiež montáž. Takže ak chcete namontovať nové WC alebo sanitu, obráťte sa na nás. Nestrácajte svoj čas pri montáži, ktorá môže byť náročná a vyhnite sa tak problémom a omylom. Vieme skontrolovať stav potrubia, opravíme pokazenú kanalizáciu alebo ju zrekonštruujeme. Všetko profesionálne, rýchlo, odborne a lacno. Poradíme si aj s rozvodmi kanalizácie. Rozvody musia byť spravené nanajvýš presne a precízne a my to hravo zvládneme. Mimoriadne dôležité je aj spádovanie. Neváhajte viac nad výberom profesionálneho tímu, ktorý toto všetko zvládne a obráťte sa na nás. Viac informácií nájdete na našej stránke krtkovanie v bratislave AB-Krtkovanie.