Založili ste spoločnosť s ručením obmedzeným, ktorá pomaly upadá a vám sa stále kopí viac a viac povinností okolo toho? Pri ukončovaní podnikateľskej činnosti v spoločnosti máte na výber z niekoľkých spôsobov ako sa jej zbaviť. My vám prinášame ten najbežnejší a najrýchlejší spôsob, s ktorým nebudete mať žiadne starosti, pretože my zabezpečíme všetky potrebné náležitosti, ktoré sa toho týkajú.

Ako sa zbaviť s. r. o.?

Visí vám na krku nečinná, zadlžená či „spiaca“ spoločnosť? Alebo máte ste povinný podať návrh na konkurz? Najčastejší a najvýhodnejší spôsob ako spoločník môže ukončiť svoje pôsobenie v s. r. o. je prevod podielu v sro https://41business.com/prevod-spolocnosti na inú osobu, resp. právnickú osobu. Keďže ide o pomerne náročný proces, zverte to do rúk skúseným odborníkom. Prevezmeme za vás vašu spoločnosť a v priebehu piatich dní ste funkcie v spoločnosti zbavení. Následná likvidácia alebo konkurz firmy je takisto na nás.

predaj s. r. o.

Aký je postup pri prevode obchodného podielu v s. r. o.?

  1. Zašlete nám IČO spolu s informáciami o danej spoločnosti,
  2. Vykonáme analýzu Vašej firmy v priebehu jedného dňa,
  3. Oboznámime Vás s konkrétnymi podmienkami,
  4. Po schválení Vám bude vystavená faktúra,
  5. Následne Vám odošleme všetky vypracované dokumenty,
  6. Zaslané dokumenty sa podajú na súd,
  7. V priebehu piatich dní sa dozviete rozhodnutie súdu,
  8. Postaráme sa o prevzatie potvrdenia o vykonaní zápisu, ktorý vám v čo najkratšom čase zašleme.

podiel s. r. o.

Pri prevode obchodného podielu Vám vypracujeme dokumenty:

– zmluvu o prevode obchodného podielu, zápisnicu z valného zhromaždenia + žiadosť o súhlas správcu dane.

Sídlo Vašej spoločnosti môže byť kdekoľvek v rámci Slovenskej alebo Českej republiky. Celý proces prebieha vďaka elektronickému podaniu rýchlo a jednoducho. Odovzdajte svoju nečinnú firmu do rúk odborníkov, ktorý sa postarajú o predaj vášho obchodného podielu v s. r. o..