Možno ste už vyskúšali oddych na tisíc rôznych spôsobov, no pri žiadnom ste nepocítili zvláštne chvenie a žiadny vám nedoprial taký dokonalý relax ako by ste si predstavovali. Zrejme ste ešte nenatrafili na tantrickú masáž. Na Slovensku je takých salónov, kde si môžete vychutnať tantra Bratislavatantra masáž dosť, stačí si len vybrať mesto a prostredníctvom internetu sa objednať na danú hodinu a deň. Všetko prebieha v úplnej diskrétnosti.

masáž, nohy

V salónoch pracujú dievčatá na profesionálnej úrovni, sú pripravené priviesť vás k dokonalému zrelaxovaniu a urobia preto všetko, čo si želáte. Majú šikovné ruky, ktoré dokážu vaše telo premasírovať do posledného miestečka, ak si to budete želať, tak nevynechajú ani intímne partie. Po príchode so salóna sa vám bude plne venovať profesionálka, ktorú si môžete vybrať pri objednávaní, a tiež sa môžete rozhodnúť pre niektorú z množstva ponúkaných druhov masáží. Pozdrav namaste na úvod, príjemná hudba v salóne a exotická vôňa, ktorá sa ním šíri, aby podporila atmosféru rituálu, to všetko na vás čaká, ak sa rozhodnete využiť služby salóna. Na začiatok si môžete dopriať sprchu, potom si vás prezlečú do sárongu, môžete sa občerstviť čajom alebo kávou a až tak prichádza na rad samotný rituál.

M2X-jgp2Qmn-SZggH8LMKA_TREBA-SA-ZLADI-Ka-d-sme-do-vienka-z-skali-in-rove-sexu-lnej-vzru-ivosti

Dievčatá sú profesionálky, a tak všetko prebieha diskrétne. Vy si už musíte iba užívať masáže dievčat, ktoré na vaše obšťastnenie používajú nielen ruky, ale aj ústa, nohy či prsia aj celé telo. Pod ich rukami sa budú diať fantastické veci, vaša myseľ dokonalo vypne, vy sa už nebudete vedieť sústrediť na nič iné, iba na ich dotyky, ktoré vás rozpália a privedú až k úplnému vyvrcholeniu. Vyplaví sa z vás všetok stres, nervozita a problémy zostanú za dverami salóna. Možno sami odhalíte netušené tajomstvá svojho tela.

Po skončení rituálu sa opäť môžete osprchovať, dopriať si aj chvíľu oddychu a potom sa s vami rozlúčia pozdravom namaste a tiež si so sebou odnesiete malú pozornosť ako poďakovanie za dôveru.