ZVÝŠTE PRÍJEM VITAMÍNU C.
To je jeden z najlepších spôsobov, ako vyzerať mladšie. Vitamín C stimuluje tvorbu kolagénu v pokožke, čo jej umožňuje zostať čerstvá a mladá. Vitamín C pôsobí dobre na pokožku celého tela, takže je dôležité, aby ste do dennej stravy zaradili bohaté potraviny na C. Jedzte pomaranče, sladkú papriku, kivi, grapefruity, paradajky a jahody.

kosmetika

JEDZTE VIAC BIELKOVÍN
Proteín zohráva dôležitú úlohu takmer vo všetkých aspektoch práce kožných buniek – to sa týka aj výroby kolagénu a bunkovej obnovy. To z neho robí životne dôležitú živinu, ktorá musí byť prítomná na vašom stole. Vyberte si chudé bielkoviny, ako sú ryby, hovädzie filé, bravčovú panenku, kuracie prsia. Nízkotučné mliečne výrobky, vajcia, orechy a fazuľa sú tiež vynikajúcimi zdrojmi bielkovín.

NEPOUŽÍVAJTE PÚDER
Púder- skvelá kozmetika. Ale nie v prípade, keď ide o potrebu vyzerať mladšie. Čím viac prášku na tvári, tým viac sú zdôraznené vrásky. Ak chcete skryť škvrny na tvári a dokonca, použite svetlý tón.

makeup

PRIDAJTE BRONZER
Všetky vekové škvrny a pehy, ktoré sa objavujú na koži, môžete skrývať bronzerom. On nielen maskuje všetky tieto zmeny farieb, ale tiež dáva pokožke krásny lesk a odtieň. Dokonca aj keď ste nikdy nepoužili takýto nástroj, nadchádzajúce leto je dobrým dôvodom na to, aby ste tomuto výrobku venovali pozornosť.

DENNÁ STAROSTLIVOSŤ O RUKY
Samozrejme, staráte sa o svoju tvár každý deň. Nezabudnite na pokožku rúk. Krém na ruky je zvyčajne lacnejší ako krém na tvár. Niekedy sa môžete rozmaznávať a dať na ruky dobrý výživný krém na tvár. Navyše, spravte pravidlo používať opaľovací krém denne. Je to obrovský krok, aby ste vyzerali mladšie, pretože slnečné lúče aktívne starnú pokožku.

pudr

DO SPRÁVNEHO MAKEUPU
Viete, že niektoré z farieb, ktoré obvykle používate vo svojom make-up, zdôrazňujú vaše vrásky? Ak chcete vyzerať mladšie, uistite sa, že váš rúž,  make up je pre vás ten správny. A hlavné rady – starajte sa o svoju pleť každý deň.