Na trhu s automobilovým príslušenstvom nájdete množstvo výborných značiek, ktoré si navzájom konkurujú. Je naozaj ťažké nájsť medzi nimi tú najlepšiu, no medzi tie, ktoré rozhodne stoja za spomenutie je značka Borbet. Táto firma bola založená už v roku 1881, no produkcii diskov sa začala venovať okolo roku 1977. Je teda jasné, že už dávno nie je nováčik, o čom svedčia aj mnohí spokojní zákazníci. Okrem toho pochádza z Nemecka, ktoré je veľmi vyspelá a kvalitná krajina. Už počas niekoľkých desaťročí predáva táto nemecká značka nádherné disky na kolesá, ktoré sa okrem dizajnu môžu pýšiť aj svojou dlhou životnosťou a kvalitou. Práve preto sa Borbet stal známou firmou a na trhu je lídrom už naozaj dlho.

stiahnuť

Každý jeden model diskov od Borbetu sa vyznačuje svojou originalitou a jedinečnosťou. Existuje množstvo dizajnov, z ktorých si môžete vyberať. Či už ste obyčajný šofér hľadajúci iba jednoduché disky a nezaujímate sa príliš o najnovšie modely, určite si nájdete svoje pravé aj u ponuky Borbetu. No tiež si vyberú aj ľudia, ktorí sa vo svojom voľnom čase zaujímajú o automobilový dizajn a patria medzi jeho nadšencov.

images

Disky sa predávajú zvyčajne v strieborných, čiernych či bielych farbách. Nájdete ich v šírke od 5 do 11 centimetrov a v priemeroch od 14 do 23 centimetrov. Cenovo sa pohybujú v rozpätí od 60 do asi 220 eur za jeden disk.

Obrovskou výhodou týchto diskov je tiež aj ich TUV schválenie a schválenie KBA. Znamená to, že sú tieto disky sú plne akceptované na Slovensku a nebudete mať problém s ich nosením.

Ak stále zvažujete či kúpiť disky Borbet alebo nie, určite sa nemusíte báť, že by sa vám po chvíli pokazili alebo že by nespĺňali účel. Pochádzajú od kvalitnej značky, ktorá na trhu pôsobí už dlho a vyzná sa vo svojom odbore. Budete spokojní a vaše disky vám budú závidieť všetci známi. Veď vyskúšajte sami!