Oheň a plameň má podobne ako mnohé úkazy v prírode svoju pozitívnu ale aj negatívnu stránku, ktorá ľudstvu ubližuje a zanecháva po sebe rozsiahle škody.

Projekcia domov a budov má svoje zákonitosti, predpísanú legislatívu a požiadavky, ktoré sa kontrolujú počas kolaudácie objektov.

Protipožiarna ochrana a zabezpečenie sú ich súčasťou a sú na nich kladené vysoké požiadavky, ktoré musí zhotoviteľ stavby zdokumentovať. Spoľahlivé protipožiarne dvere predstavujú istotu, zabezpečenie majetku a ochranu ľudského zdravia a životov. Je to rozumná investícia, ktorá sa z perspektívneho hľadiska oplatí.

fire-1474962_640

Naša ponuka protipožiarne dvere cenník Lmmont predstavuje rôzne možnosti riešenia nielen z technického, bezpečnostného, protipožiarneho ale aj z cenového hľadiska.

Hlavným parametrom protipožiarnych dverí je ich protipožiarna ochrana aj vrátane dymotesnej ochrany, ktorá sa udáva parametrom E s hodnotou od 115až po hodnotu 190.

Súčasťou ponuky je aj cenovo výhodná možnosť konštrukcie s označením MB – 60E EI, ktorá poskytuje protipožiarnu ochranu do hodnoty E130, aj vrátane dymotesnej úpravy. Ponúkaná novinka má v porovnaní s inými modelmi v ponuke protipožiarnych dverí subtílnu konštrukciu, vyhovujúcu protipožiarnu ochranu, jednoduchšiu a rýchlejšiu výrobu a montáž a poskytuje elegantný dizajn vhodný do každého priestoru.

fire-escape-2882654_640

Cenová ponuka je súčasťou celej služby a môžete o ňu nezávisle požiadať online. Získate tak prvú informáciu o cene, ktorú si následne rozšírite o Vaše požiadavky. Odborná vyspelosť a kompetentnosť servisných pracovníkov Vám takisto padne vhod, rozhodovanie o technických parametroch, protipožiarnych prvkoch z hľadiska ceny nie je jednoduchá záležitosť.

Požiadajte nezávisle o radu a vyberte si správne pomer ceny a kvality aj v prípade ponúkaných protipožiarnych dverí. Nájdite najvhodnejšie riešenie pre Vašu ochranu.