Keď príde december, neznamená to len to, že sa blížia naše najmilovanejšie sviatky. Blíži sa zároveň obdobie rôznych večierkov a besiedok, ktoré sú už priam neoddeliteľnou súčasťou tohto vianočného obdobia. Pre mnohých ľudí je to príležitosť neformálne podebatovať so svojimi spolužiakmi alebo kolegami a uvoľniť sa. Pre ženy je to často možnosť ukázať sa v tom najlepšom svetle. Veľká väčšina z nás sa chce v prvom rade poriadne predviesť. Je to však úplne bežné a normálne. Občas však riešime dilemu. Čo si na takýto večierok či posedenie obliecť? Čo si obuť? A ako sa, preboha, nalíčiť? Nemajte obavy, určite nájdete to svoje.

bunda
 
Oblečte sa podľa príležitosti
Je samozrejme rozdiel či idete na párty, alebo na večeru. Podľa toho určite voľte aj oblečenie. Na formálnu večeru by ste mali zvoliť šaty, nemusia však byť nevyhnutne kokteilové. Môžete sa obliecť športovo elegantne, napríklad si dáte dlhé pletené šaty alebo niečo podobné. Taktiež si môžete dať len košeľu alebo dlhý pletený sveter. Záleží na tom či máte nejakú podmienku, čo sa týka obliekania. Ak je to večierok, prečo by ste si nemohli dať vianočný sveter? Veď je to predsa len niečo, čo sa na takúto príležitosť skvelo hodí, nemyslíte?
 
Obujte si, v čom sa budete cítiť dobre
Opäť záleží hlavne na príležitosti. Ak je to neformálne, pokojne zostaňte v čižmách, ale ak už idete na niečo slávnostnejšie, je určite lepšie si obuť lodičky či podobnú obuv. Je to ale len na vás. Ak máte nejaké elegantné čižmy, nemusíte sa trápiť s lodičkami.

šátek
 
A ako na líčenie?
Vo všeobecnosti je zimné obdobie obdobím výrazných pier a aj očí. Teraz si to určite môžete dovoliť, tak prečo to neskúsiť rovno teraz? Dajte si na pery červený rúž a stavte na trblietavé oči. Uvidíte, že budete vyzerať skutočne neodolateľne. Veľmi tmavý rúž taktiež nie je na zahodenie. Opäť však platí, že by ste si mali dať na tvár to, v čom sa cítite dobre.