Zabaliť tovar či predmety rozličného významu a použitia do obálok, ktoré ich dôkladne ochránia pred vonkajšími vplyvmi nemusíme iba v prípade posielania poštou, ale aj ak ich chceme uložiť na dlhšiu dobu. Plast je materiál, ktorý nás v tomto nesklame a obsah obálok zostane v pôvodnom neporušenom stave.

envelope-5219482_640

Možno máte práve v pláne navštíviť poštu a poslať zásielku napríklad ďaleko do sveta, tak potrebujete nájsť obálku, do ktorej tovar zabalíte a budete sa môcť spoľahnúť, že dôjde v poriadku. Plastové poštové obálky sú spoľahlivé, ak sa pre ne rozhodnete, môžete si byť istí, že sa do ich vnútra nedostane ani vzduch, pretože sú vzduchotesné, plastové obálky odolajú prachu a nečistotám, nedostane sa dnu ani vlhkosť či voda a obsah nepoškodí ani slnečné žiarenie. Spokojne do nich môžete vložiť napríklad dokumenty, tlačoviny či knihy alebo aj textil menších rozmerov.

Samotný spôsob uzatvárania obálok je spoľahlivý, pretože ho umožňuje lepiaci pásik na každej obálke. K diskrétnosti obsahu obálky prispieva ja fakt, že vnútorná strana je čiernej farby, takže nepovolané osoby sa nedozvedia, čo jej útroby skrývajú. Rýchle a nenáročné uzatváranie umožňuje obálku zabaliť v krátkom čase a bez väčších problémov. Už nie sme nútení zháňať kartónové škatule a špagáty či lepiacu pásku na ich zalepenie, plastové obálky sú fantastickou voľbou.

two-adorable-girls-unpacking-things-new-apartment-sitting-floor-near-open-cartoon-boxes_74855-10436

Výrobcovia ponúkajú aj rozličné hrúbky obálok v rozmedzí 50, 60, 70 a 90 mikrometrov, vybrať si môžete obálky s uchom alebo bez neho, okrem klasickej bielej farby na vrchnej strane sú k dispozícii aj mnohé farebné obálky od žltej cez tyrkysovú, zelenú, červenú či modrú alebo oranžovú, výber farby je len na vkuse zákazníka. V prípade, že denne posielate veľa zásielok, je pre vás výhodnejšie zakúpiť si balenie obálok po 100 kusov, pre bežných ľudí sú na trhu v ponuke 10 kusové balenia. Finančne je však väčšie balenie výhodnejšie a vy budete mať obálky po ruke vždy, ak to bude vyžadovať situácia.