O ženách je známe, že milujú módu a všetko, čo sa s ňou spája. Módne doplnky nemôžu v žiadnom prípade chýbať žiadnej z nás, pretože bez nich je aj ten najkrajší outfit nudný a nedosiahneme ním to, čo sme mali v pláne. No aj bižutéria a šperky podliehajú módnemu diktátu, ale predsa len existujú druhy, ktoré z módy nikdy nevyjdú.

silver-wedding-rings-earrings-pearl-necklace-white-lace_23-2148187562

Ženy každého veku a vyznávačky rozličných štýlov nedajú na univerzálnosť striebra dopustiť. Vyrábajú sú z neho prstene, retiazky, náušnice, náramky či brošne, všetky však majú jedno spoločné -nadčasovosť. Skvelo doplnia aj to najjednoduchšie oblečenie, ak si dokážeme správne vybrať a odhadnúť štýl a mieru. Každý deň chceme byť pekné, a to nie je problém, strieborné náušnice sú skvelou voľbou aj do pracovného kolotoča, treba však zvážiť štýl a vyzdobenie šperku. Bežné povinnosti sa nám budú plniť príjemnejšie, ak budeme mať na ušiach jednoduché strieborné náušnice napríklad v tvare veľmi módneho kruhu, visiace, jemné bodky či iné geometrické tvary, ktoré nás budú vystihovať a nenápadne skrášľovať.

Strieborné náušnice sú v ponuke eshopov, všetky produkty však majú punc a sú z rýdzeho striebra 925/1000. Cenové relácie budú vyhovovať každej zákazníčke, sú v širokom rozpätí od lacných až po drahšie kúsky. To záleží aj od vyhotovenia náušníc, ak sú doplnené o nejaké drahé kamienky či kryštáliky alebo perly, sú určené na večerné a slávnostné príležitosti, kde si môžeme dovoliť strieborné náušnice byť trocha extravagantné a originálne, ba priam si to tieto chvíle vyžadujú. Jednoduchšie šaty sa stanú skvostom, ak ich doplníme pekne zladenými striebornými náušnicami so zdobením a v elegantnom prevedení.

wedding-earrings-white-surface_131240-1570

Široká ponuka obchodov dokáže vyhovieť každej zákazníčke, nech už je to mladé dievča alebo zrelá žena, strieborný šperk skrášli všetky, dbať treba predovšetkým na osobnosť ženy, jej štýl a príležitosť, na ktorú ho bude nosiť. Náušnice nás predsa už od nepamäti charakterizujú a na uši sa pripínajú už novorodeniatkam, a tie nás potom sprevádzajú celý život. Sú jedinečným a vždy módnym doplnkom.