Ranná ale aj večerná rutina by sa nemala zaobísť bez čistenia pleti! Naša pleť každý deň bojuje s rôznymi vonkajšími radikálmi, ktoré zaťažujú našu pleť – či už ide každodenný make-up alebo voľné radikály z ovzdušia. Tieto faktory zaťažujú našu pleť a spôsobujú rôzne nedokonalosti pleti. Ako napríklad upchaté póry, akné, pigmentové škvrny až vrásky.

Preto by sme mali osobitnú časť venovať práve čisteniu pleti! Na čistenie pleti môžete použiť rôzne prípravky na čistenie pleti, ktoré nájdete v našej ponuke. Môžete si vybrať z produktov na čistenie pleti – čistiace pleťové mydlá, pleťové mlieka, pleťové peelingy alebo špeciálne pleťové masky na čistenie pleti. Všetky tieto produkty sú vyrobené z kvalitných zložiek, obohatených o minerálne zložky z Mŕtveho mora. Ďalej sú obohatené o vitamíny, antioxidanty a kolagén! Táto kombinácia zložiek dokonale vyčistí vašu pleť a pripraví ju na ďalšiu starostlivosť! Je to bohatá kombinácia prírodných zložiek, ktorá sa postará o zdravý vzhľad vašej pokožky! Navyše sú protivráskové!

cistiace pletove mydla

Pleťové mydlá, pleťové mlieka a masky, krásne odstraňujú odumreté bunky pokožky, a zanechajú vašu pleť prekrásne hebkú a čistú, a navyše krásne prevoňajú pokožku!

Dožičte si dokonalú starostlivosť a relax pre vašu zrelú pleť! Naše produkty Shemen Amour sú vysoko kvalitné, a obsahujú dokonalé zložky pre starostlivosť a čistenie vašej pleti! Naše produkty sa postarajú o dokonalú hydratáciu a výživu vašej pleti!

cistenie pleti

Skvelé zloženie, ktoré vám dodá pocit hladkej a hydratovanej pleti! Najlepšia starostlivosť o pleť v boji proti vráskam! Vďaka našim čistiacim prípravkom, získate opäť pružnú a pevnú pleť, ktorá opäť žiari! Stavte na kvalitu za bezkonkurenčné ceny!

Špeciálna pleťová rada Shemen Amour sa postará o vašu pleť a zabezpečí jej tak správnu výživu a hydratáciu! Vyberte si z našej pestrej ponuky pleťovej kozmetiky!