Ø  Kúpeľňa , ročne  v nej strávime viac ako v spoločnej miestnosti. Je to hlavne s toho dôvodu že v nej vykonávame hygienu a dámy si v kúpeľne skrášľujú . Každá kúpeľňa musí  však mať harmóniu ktorá sa dá previesť do moderného štýlu.

koupelna
 
Ø  Prvom rade si musíte ujasniť do akých farieb v kúpeľni chcete ísť. Najčastejšie ľudia preferujú modrú keďže je to modrá a zanemená to voda je najviac používaná. No vy sa môžete uberať aj iným smerom .  Ak si vyberiete krémovú farbu teda krémový obklad a dlažbu svojej kúpeľni tým neuškodíte z skôr ju prevediete do moderného a harmonického štýlu . Touto farbou môžete obložiť vaňu či sprchový kút , no sprchač môžete použiť aj čierny pre modernejší efekt. Umývadlo nemusí byť len klasické . Ak vám ostal obklad navyše , môžete si vykurovať múr , do ktorého umiestnite umývadlo a obložíme obkladom ktorý ste použili.

velká koupelna
 

o    Aby ste mali úplnú harmonický kúpeľňu môžete použiť aj doplnky ktorá Vám uľahčia prácu. Napríklad uteráky ktoré máte poukladáme na práčke , môžete závisť na háčiky. Ak používate elektrické prístroje napríklad fén alebo elektrický strojček môžete si zaobstarať sieťku do ktorej všetko uložíte a bez problémov vytiahnete a môžete bez problémov používať.

 
o    Malá skrinka na hygienu nemusí byť vždy tá správna voľba . Túto skrinky však môžete využiť aj tak že namiesto hygienických pomôcok či skrášľovacích doplnkoch môžete do nej poukladať veci na upratovanie alebo umývanie podláh. Svoju kúpeľňu však môžete vybaviť modernou skrytou do ktorej môžete napratať všetko čo potrebujete . Napríklad hore na prvú poličku môžu ísť uteráky a ostatné poličky si rozdeľte so svojou parterom či partnerkou.  

bílá koupelna
 
o    Veľké zrkadlo Vám postačí na všetky úkony pri jeho používaním dodá celej kúpeľni šmrnc a zlepší celý dizajn Vašej kúpeľne. A na samotný záver môžete zmeniť svoj staré Wecko na nové ktoré si jednoducho zavesíte na stenu. Tak čo je vaša kúpeľňa aspoň trochu harmonická ? Zmeňte dizajn svojej starej kúpeľne za novšiu a modernejšiu.