Keď sa začne november, veľmi veľa žien začne premýšľať nad tým, akú by mali tento rok zvoliť vianočnú výzdobu. Z amerických filmov môžeme často vidieť, že sa to dá aj skutočne prehnať. Je to jasné, pretože miera medzi tým, čo je v poriadku a medzi tým, čo je už naozaj veľa, je veľmi tenká. Čo sa týka Vianoc, táto hranica sa čoraz viac posúva. Hlavne ľudia, ktorí Vianoce skutočne milujú, veľmi dobre vedia, o čom hovoríme. Každý rok sa hrniete do obchodov s vervou, že toho máte doma dosť a nepotrebujete nič nakupovať. A to je veľká chyba. Pretože v kútiku duše aj tak veľmi dobre viete, ako to dopadne a že aj tak miniete množstvo peňazí na ozdoby, ktoré vlastne nepotrebujete.

vánoce

V tomto to majú minimalisti skutočne oveľa jednoduchšie.Tí nemajú problém s tým, že by niečo prehnali. Nemajú totižto ani len potrebu niečo také kupovať. Ak chcete zabrániť tomu, aby ste do svojho bytu či domu kupovali nové dekorácie, jednoducho nechodievajte do obchodov. Radšej skontrolujte všetko, čo máte doma a sami veľmi dobre uvidíte či vám niečo chýba, alebo nie. Keď chcete predsa len niečo nové, skúste niečo vyrobiť. Uvidíte, že vás to bude tešiť oveľa viac.

anděl

Čo sa týka samotnej výzdoby, fantázii sa opäť medze vôbec nekladú. Je len na vás, ako sa rozhodnete, no pamätajte na to, že by ste sa mali držať svojho vkusu. Ak chcete mať minimalizmus, držte sa toho, čo máte radi a čo sa vám na bytoch páči. Nemusíte skĺznuť k názoru niekoho iného. V prípade minimalizmu je veľmi fajn, keď aj všetky dekorácie, ktoré máte, máte v jednej farbe. Populárna je biela, pretože evokuje čistotu a zároveň ňou nikdy nič nepokazíte. Verte tomu, že stačí skutočne veľmi málo k tomu, aby ste boli s výzdobou u seba doma spokojný. Ak chcete mať veľa ozdôb, urobte si vianočnú náladu a vyzdobte si celý dom. Je to len na vás. Na nikom inom.