Prechádzali ste sa niekedy v noci pri významnej historickej pamiatke a všimli ste si ako pekne je celá budova osvietená? Pravdepodobne išlo o led reflektor, ktorý sa využíva okrem toho aj na reklamné tabule, bilboardy, záhrady a dokonca aj v interiéri. Táto voľba je naozaj veľmi rozumná, pretože led reflektor dokáže svietiť 20 000 až 100 000 hodín, čo je približne od 833 do 4 166 dní. Aj tie slabšie reflektory teda vydržia niekoľko rokov. Líšia sa od seba podľa počtu wattov. Najslabšie reflektory majú 10W a tie najsilnejšie až 300W. V prípade, že chcete kúpiť led reflektor na vašu záhradu alebo pokojne aj do interiéru, je pre vás najvhodnejší ten 100 wattový.

he-cierny-smd-led-reflektor-100w

Ak by ste zvažovali kúpu led reflektora 100W, máte na výber z troch farieb svetla. Prvá je neutrálna biela, ktorá sa podobá na prirodzené denné svetlo. Teplá biela farba sa využíva napríklad v kostoloch či pri historických pamiatkach, teda pomôže vyvolať príjemnú atmosféru. Treťou možnosťou je studená biela, ktorú môžete nájsť na štadiónoch, vo fabrikách či skladoch. Umožňuje totiž viac sa sústrediť.

70889_bily-led-reflektor-100w-samsun

Výhodou led reflektorov je, že väčšina z nich v sebe nemá ťažké kovy, ktoré by mohli neskôr znečisťovať životné prostredie. Určite treba spomenúť aj fakt, že majú energetický certifikát A+, ktorý patrí medzi tie najlepšie. Cena klasických 100 wattových reflektorov sa pohybuje od 25 do 55 eur. Ak máte záujem o led reflektor 100W, kliknite na túto stránku, kde nájdete kvalitné a praktické produkty za výbornú cenu. Sú zložené z hliníka a tvrdeného skla a na výber máte z čiernej alebo bielej farby. Všetko závisí len od vás. Samozrejme, že si vyberáte aj z rôznych typov svetla, ktorý reflektor ponúka, teda studená, teplá alebo neutrálna biela. Okrem dlhej životnosti poskytujú aj kvalitné osvetlenie, ktoré určite zaujme vás aj vaše návštevy.