Zabávame sa online, komunikujeme online, nakupujeme a dokonca mnohí vyhľadajú rande formu- online. Áno, aj tieto osobnejšie a citlivejšie veci ako romantické stretnutia sa dnes niekedy vybavujú týmto spôsobom. Napísal som stretnutia, no to predbieham. Na väčšine stránok sa treba najskôr zaregistrovať a až potom máme možnosť niekoho spoznať a ak veci naberú dobrý spád, nakoniec sa konečne dočkáme i osobného stretnutia.
seznamka na internetu
No nestalo sa iba raz, že schôdzka mala niekedy nečakané následky, kedy sa v realite četujúci nakoniec dočkajú niekoho iného, alebo toho istého človeka, ktorý je však iný, než za akého sa vydával. Niekedy to môže mať za následok okradnutie, inokedy aj fatálnejšie následky. Ale nebudem Vám kaziť náladu, mnohé stretnutia môžu dopadnúť skvele. Len chcem povedať, že v niektorých prípadoch nie je na škodu byť opatrný/á.
Sme ľudia a sme rôzni. Máme rôzne chute a niekedy aj rôzne predstavy o tom, čo to vlastne je láska či sex. Nedávno som si na Youtube pozeral rebríčky Top10 a našiel som video, ktoré pojednáva o Top10 bizarných stránkach, cez ktoré sa ľudia zoznamujú. Nechcem tu nikoho odsudzovať, ale ani tieto stránky propagovať, len si myslím, že je trošku zaujímavé i zábavné, o niektorých Vám napísať.
•        AGEMATCH
Je zoznamkou, na ktorej je možné vidieť, že je určená pre starších mužov, ktorí chcú randiť s cca 20 ročnými dievčaťami, no ale aj naopak. Aj mladé dievčatá tu stretnú a oslovia starších šedivých pánov. Nie je to síce nelegálne, tí ľudia sa tam prihlasujú a četujú dobrovoľne.  Je to ich vec, každopádne takáto zoznamka existuje.
•        FURRYMATE
Ak hľadáte partnera, s ktorým by ste chodievali v huňatom obleku pripomínajúcom maskota alebo napríklad roztomilú plyšovú líšku, zebru, alebo iného plyšiaka s podobou zvieraťa, na tejto stránke nájdete ľudí, ktorí takúto zábavu vyhľadávajú a potrpia si na tom, aby ste s nimi v takomto obleku chodili.
muž v kšiltovce
•        AWAKE DATING
Na tejto zoznamke nájdeme nemalú skupinu užívateľov, ktorých hlavnou náplňou je šíriť medzi sebou aj tie najšialenejšie konšpiračné teórie a hľadajú svojich potencionálnych spojencov. V skratke-  Ak chcete nájsť partnera, s ktorým budete 24 hodín denne hľadať pravdu o UFO, alebo o tom, či Hitlera uniesla kozmická loď, či budete žiť v paranoi o blížiacom sa konci sveta, či dokonca chcete naplánovať nejakú teroristickú aktivitu, aby ste sa ubránili jašterím ľuďom, na tejto stránke nájdete svoju zpriaznenú dušu.
Upozornenie
O daných stránkach píšem iba pre zaujímavosť a výstrahu, v žiadnom prípade Vám neodporúčam, aby ste sa na niektorej zaregistrovali. Iba ak skutočne zdieľate spoločné túžby a záujmy ako ľudia na daných stránkach.