»        Už veľa krát som písal , že náš trh prichádzajú množstvo smartphonou s dobrým výkonom a super cenou. Ani pri tomto smartphone to nebude žiadnou výnimkou. Málo známa značka  LeEco Le S3 prichádza z parametrami ktoré majú najnovšie vlajkové lode za celkom priaznivú cenu. Teraz ale prichádza otázka či sa oplatí čakať na vlajkové lode od známych výrobcov keď prichádzajú modeli od menších značiek s parádnym výkonom.
 telefon a tablety
»        Tento  smartphon prichádza s 5,5 palcovým displejom ktorý je zapracovaný do kovového tela , a padne vám do rúk ako uliatí. Navyše pri tomto smartphone nebudete počuť žiadne zvuky či cítiť prehýbanie pretože je pevný a odolný na stlačeniu rukou.
 blogger při práci
»        Pod svojou kapotou má 10-jadrový procesor Helio X20 Deca Core od spoločnosti MediaTek ktorému disponuje štvôr Gigová operačná pamäť rám a vnútorná pamäť v dvoch variantoch a to buď v 32 gigovej verzii ( dostupná 27 GB pamäť ) alebo vo 64 GB ( dostupná 58 GB ) pamäť. Obi dve pamäte by Vám mali postačiť na všetky hry z aplikácie , súbory a hudbu.
 
»        Okrem dobrej vnútornej pamäte ponúka aj skvelý fotoaparát. Zadný fotoaparát obsahuje 20 megapixelov a predný zase 8 megapixelov . O celý chod tohto smartphonu sa postará batéria ktorá má kapacitu 3000mAh , a tento smartphon budete nabíjať pomocou nabíjačku typu Usb – C konektora .  Taktiež nebude chýbať ani čítačka odtlačkov na spodnej strane zariadenia .
 mobil a navigace
»        Keďže je tento smartphon veľmi tenký , výrobca sa rozhodol že do tohto zariadenia nedá audio Jack , no počúvanie hudby to vôbec neobmedzí. Stačí ak si k tomuto smartphonu zakúpite redukciu z USB – C konektorom. A teraz prichádza na rad cena tohto zariadenia. 32 Gigová verzia bude stáť okolo  140 eur a druhá 65 Gigová okolo 200 eur a bude sa predávať v  dvoch farebných  kombináciách. Na náš trh by tento smartphon mal prísť niekedy v  budúcom roku. ( Obrázky sú ilustračné ) Miki.