Tieto hodinky dokážu rýchlo ukázať čas , počet krokov , alebo tep bez toho aby ste museli stláčať tlačidlá navyše. Pôjde o hodinky z názvom Huami Amazfit Watch ktorá patrí pod výrobcu XiaoMi. Pôjde o športové hodinky ktoré môžete nosiť kamkoľvek kde len chcete.

hodinky
 
Náramok obsahuje gumy ktorá je veľmi dobre spracovaná , a vydrží aj niekoľko rokov bežného nosenia. Pôjde o okrúhli displej s ochranou Gorila Glass v peknom keramickom nádychu. Obsahuje aj svoj jadrový procesor s 1,2 GHz ktorý má na starosti operačnú pamäť rám 512 Mb čo na bežné funkcie stačí a vnútorná pamäť má 4 GB pre svižní chod operačného systému  Android. Tieto hodinky taktiež majú v sebe Wifi, Gps ktoré majú za úlohu sledovať vzdialenosť od smartphonu. V hodinkách si môžete prehrávať hudbu vďaka Bluetooth , čiže slúchadlá Vám pri športe budú úplne zbytočne. Týmito hodinkami nepohrdne ani batéria. Tá by mala na jedno nabitie vydržať až 5 dni.

smatwatch
 
Sú hlavne určené pre tých ktorý radi športujú , chodia na turistiku a podobne . Akoby som už spomínal merajú krvný tlak, tep , počet krokov a množstvo ďalších funkcií ktoré napomáhajú k lepšiemu zdravšiemu štýlu. .
 
V týchto hodinkách si môžete nastaviť notifikácie ktoré vám môžu chodiť priamo do hodiniek. Teda všetky informácie môžete dostávať na jedno miesto bez toho aby ste museli vytiahnuť smartphon. Zaujímavá určite bude aj cena. Momentálne sa dajú zakúpiť za výraznejšiu cenu. Výrobca uviedol že sa majú predávať okolo 105 eur , teraz znížil cenu na 85 eur. Avšak táto ponuka nemusí trvať pridlho.

hodiny
 
Na prvý pohľad možno budú vyzerať ako klasické hodinky ale keď sa dostane do vnútra hodiniek , pochopíte že pôjde o hodinky ktoré majú niečo do seba. Vďaka operačnému systému dokáže mať hodinky ako smartphon , do ktorých dostanete všetky upozornenia , a informácie ktoré potrebujete.