Mesačné poplatky za bývanie v dnešnej dobe veru nie sú nízke. Myslím si, že práve z dôvodu potrebnosti bývania. Človek niekde bývať skrátka potrebuje, potrebuje "dobiť baterky." Za túto prirodzenú potrebu je ochotný dať i posledné peniaze. Tí, ktorí ceny prenájmu určujú, toto dobre vedia a väčšinou si tak na odkázanosti týchto ľudí chcú pekne zarobiť. Žiaľ, taká je doba, týmto článkom to nezmením, ale aspon vám opíšem alternatívne bývanie, pre ktoré sa jeden dotyčný človek rozhodol, pričom je so svojim alternatívnym nápadom skutočne spokojný, dokonca môže byť na svoje nové ubytovanie skutočne hrdý. Pritom ušetrí za nájom i za stravu. Jediný, pre niekoho možný problém, spočíva vo vzdialenosti, akú musí po ceste domov tento človek absolvovať.

letadlo

Londýn je známy svojou povesťou mesta, ktoré musí navštívtiť každý turista. Ale rovnako tak predraženým nájomným za bývanie. Je to hrozné, za také priemerné bývanie v tejto oblasti zaplatíte 2 300 euro každý mesiac. To by ma zaujímalo, koľko taký človek, ktorý tam býva, musí mesačne vo svojej práci zarobiť.  Mnoho ľudí to tam dokáže utiahnuť, no aj tak si myslím, že to zrejme nemajú ľahké. Istý obyvateľ Londýna uznal, že takáto suma je príliš vysoká a to hlavne vtedy, ak sa dozvedel, že v Barcelone stojí 2 izbový apartmán 800 Euro mesačne, čo je už predsa sympatickejší rozdiel.

bungalov

Situáciu vyriešil nasledovne.
Jeho sociálny život je stále predovšetkým v Londýne, avšak jeho nový domov je už v Barcelone, ktorá je vzdialená 1 500 kilometrov. Aj napriek takejto vzdialenosti však údajne tvrdí, že jeho finančná situácia je vyriešená skvele. Domov chodí pravidelne lietadlom, pričom cesta trvá 5 hodín, no nakoniec ho čaká sympatické ubytovanie v apartmáne, teda v 2 izbovom ubytovaní v hoteli, pričom apartmán je iba jeho, nie je nikým rušený a to za spomenutých 800 euro za mesiac. Potom za všetky potrebné výdavky, ako napríklad perfektnú stravu, zaplatí dokopy len 100 euro mesačne. Teda nemusí ani chodiť pravidelne nakupovať, vždy ho čaká nejaká pochúťka, okrem toho však aj iné potrebné služby, ktoré mu zabezpečuje ubytovanie v tomto hoteli.