Veľmi turbulentná jazda
(Barbara W.)
Bola som na palube lietadla z New Yorku do Londýna uprostred údajne najhoršej zimy za 100 rokov.
Okrem toho sme lietali len tri dni po tom, ako sa iné lietadlo zrútilo. Vzlietli sme v snehu a turbulencia začala takmer okamžite. Stále som si myslela, že sa veci čoskoro ukľudnia, ale namiesto toho sa lietadlo sa natáčalo a triaslo naprieč celým Atlantickým oceánom.
Leteckí lekári zostali pripútaní na sedadlách posádky takmer po celý let a vyzerali tak vystrašene ako všetci ostatní na palube. Všetci cestujúci boli buď ochromení strachom alebo neustále naplňovali vrecká zvratkami.
Odvtedy som zažilo niekoľko desivých letov, vrátane toho, kde sa vznietil jeden z motorov, ale nikdy som nemala taký strach ako vtedy.

letišě

MasterChef  na palube
(Marylin C.)
Počas deväťdesiatych rokov som cestovala z Bangkoku do Singapuru. Počas letu jeden z pasažierov vytiahol varič a začal variť jedlo v uličke. Naozaj som spochybňovala, či posádka vedela o plameňoch a tlakových kabínach, pretože sa len smiala.
Keď sme klesali na Changi letisko, kolesá padali dole, ale museli sme prekročiť pristávací dráhu, pretože pilot sa chystal pristáť na nesprávnej pristávacej dráhe! Porozprávajte mi o traumatickom lete!
Po príchode domov som napísala leteckej spoločnosti a sťažovala sa, ale povedali mi, že moje sťažnosti sú nepodstatné a nerozumeli tomu, prečo som povedala: ,,Bolo to naše nešťastie, že sme sa rozhodli cestovať s vašou leteckou spoločnosťou."

letadlo

Chrápanie reťazovej píly
(Steve T.)
V júni sme sa vrátili z Európy. Bol to neskorý večerný let, takže večera bola poskytnutá krátko po štarte. Po večeri sme si mysleli, že budeme sledovať film a pokúsime  sa cez noc spať. Bohužiaľ, vedľa nás bol dosť veľký muž sediaci v uličke. Najprv bol príjemný, ale po jedle si položil hlavu a začal chrápať. Jeho chrápanie znelo ako motorová píla, bolo veľmi hlasné a trvalo takmer celý let – zastavil sa len krátko predtým, než sme pristáli. Nemohli sme nič robiť, okrem toho, že sme ho zobudili, keď sme potrebovali ísť na toaletu.