Móda sa mení tak rýchlo, až to občas nestíhame sledovať. Je ťažké držať krok s módou a oveľa ťažšie je byť stále moderný. Výhoda dnešnej doby je, že môžete nosiť, čo len chcete. Vždy môžete povedať, že to bol zámer, že to je niečo, čo chcete nosiť a čo proste musí byť jednoznačne vašou súčasťou. Asi vám je jasné, že nech sa deje čokoľvek, vždy môžete byť moderný a vždy sa môžete zamerať na to, čo je okolo vás. Aj keď môžete nosiť, čo len chcete, ak chcete byť moderný, musíte sa pozerať na to, čo nosíte a prečo to nosíte. Vždy, keď sa na to pozriete takýmto spôsobom, zistíte, že ste vlastne expert.

svetr
 
Dosiahnite, čo chcete, len pohnite rozumom
Možno je to vtipné, keď povieme, že módou sa dá naozaj meniť svet, ale je to tak. Minimálne môžete zmeniť ten váš svet, ktorý bude vďaka tomu úplne úžasný. Mnohé ženy poteší práve to, keď sa pekne oblečú a majú vďaka tomu naozaj krásny deň. A to je niečo, čo vám jednoducho nikto len tak nedá. Musíte si na to pamätať a uvidíte, že vďaka móde bude váš život oveľa krajší, ako ste dúfali. Ak dúfate v to, že vás móda zmení, tak si tým môžete byť istý.

fantazie
 
Skúste urobiť niečo viac
Ak si vytvoríte svoj vlastný štýl, bude to pre vás o to hodnotnejšie. Verte tomu, že sa vám bude žiť jednoduchšie a ľahšie, ale to nie je všetko. Nakoniec budete spokojná a budete robiť všetko preto, aby vám bolo lepšie. Ak máte pocit, že máte na to, aby ste si vytvorili svoj štýl, tak to urobte. Bude vám jasné, že presne toto je to najlepšie, čo môžete pre seba urobiť a čo pre vás bude skutočne perfektné. Nebojte sa toho a urobte všetko, čo je pre vás dôležité. Obliekajte si farby, ktoré sa vám páčia a držte sa toho, čo je okolo vás. Nebojte sa skúsiť aj niečo odvážne. Jediné pravidlo, ktoré máte je, aby ste sa v tom, čo nosíte, cítili pohodlne a dobre. A aby to ukazovalo vašu osobnosť.