Tam sú vždy dôvody, ktoré nemôžete ovládať
Žijeme v spoločnosti, kde je pre mnohých ľudí rôzne veci dôležité. Akú farbu bude mať dieťa, aké náboženstvo budú nasledovať, aké budú mať priezvisko. Tieto myšlienky som úplne pochopil, jediný problém je, keď dieťa nemá rovnakú konzervatívnu mentalitu a zamiluje sa do niekoho, kto nezodpovedá „dokonalému modelu“ toho, čo chcú rodičia.

mladík

Prijmite, že musíte byť falošný pre rodičov Vašej priateľky
Toto je najdôležitejšia vec, o ktorej tu budem hovoriť. To je miesto, kde mnoho mladých chlapcov chytiť chybu nováčikov. Mladí blázni majú pocit, že potrebujú byť samy sebou a mladí ľudia majú pocit, že musia byť úprimní a otvorení. Nie. Obe sú nesprávne. V žiadnom prípade nemôžete byt rodine Vašej priateľky, ktorú potrebujete ohúriť byť otvorený, úprimný, alebo sami sebou.
Nechcem ti ublížiť, len ti hovorím aby si jemne klamal a sa pretvaroval keď chceš ešte so svojou priateľkou chodiť. Byť alfa samec bude fungovať s tvojou priateľkou, ale nebude pracovať s jej rodinou.

Nebojujte s priateľkou keď je doma
Táto časť sa bude opäť oprieť o mladší dav, v ktorom sa chlapci stretávajú s dievčatami, ktorí žijú doma. Začnime s tým zrejmým, nikdy sa nehádajte so svojou priateľkou v jej rodičovskom dome. Nerobte to. Je mi jedno, čo urobila, nechaj to. Druhá, ked bojujete kdekoľvek v blízkosti jej rodiny, alebo dokonca máte nesúhlas, môžete mať nejaké problémy. Viem, naštve to, ak máte vy pravdu a oni nie ale verte mi je to pre vaše dobro. Dom Vašej priateľky nie je miestom byť sám sebou, už som o tom diskutoval a prichádza s bojom. Táto časť však nie je o boji osobne, je to o bojoch v textoch a po telefóne.

milovník

Ak sa tomu môžete vyhnúť, a viem, že je to ťažké, nemôžete bojovať so svojou priateľkou, keď. Je to veľmi jednoduchý dôvod, ak je to na telefóne, jej rodina vás nepočuje, že bojujete.. Všetko musí byť skvelé, pamätajte, že ste to fantastický výtržník, ktorý sedí a usmieva sa na všetko, čo jej smiešna rodina hovorí, bez ohľadu na to, aké je to pre teba šialene.