Mysleli ste niekedy na to, že existujú veci, ktoré sa vám proste nikdy nemôžu stať? Aj ja som tak rozmýšľal. Ale nakoniec som prišiel na to, že to je najväčšia chyba, ktorú kedy môžeme urobiť. Pretože akonáhle začneme myslieť na to, že sa nám niečo proste nikdy nemôže stať, je zákon, že sa tak väčšinou stane. A to je niečo, čomu sa asi naozaj nechcete vystavovať, no nemáme pravdu? A práve preto by ste s tým teda mali niečo urobiť a skúsiť sa zamerať na úplne iné veci, ktoré sú okolo vás. Ja som sa bál len toho, že raz nebudem schopný sexu.

mladá dívka

Zavrhol som to s tým, že to sa mne určite nikdy nestane. Bol som mladý, bols om plný života a naozaj som odmietal rozmýšľať nad tým, že budem mať niekedy problém s erekciou.

Bohužiaľ, stalo sa to, čoho som sa veľmi obával, a to je, že som s erekciou naozaj problém mal. A to vtedy, keď to bolo to posledné, čo som k životu potreboval. Jediné, čo som chcel bolo, aby som proste mohol fungovať tak, ako som chcel. A chcel som, aby to môj sex len potvrdil. Čo som však mal robiť, aby som sa s tým problémom nejako vysporiadal?

Prvé, čo som urobil bolo, že som to popieral. A je pravda, že toto sa ukázalo ako veľká chyba už na začiatku, pretože nech šlo o čokoľvek, musel som myslieť na úplne iné veci.

rty

Nakoniec som sa rozhodol, že si to priznám a to bolo niečo, čo ma vo svojej podstate vlastne zachránilo. Pretože som si to uvedomil, mohol som si zohnať dapoxetine a bol som si na istom, že môžem čokoľvek. Vedel som, že to obdobie plné stresu saraz skončí a ja budem môcť fungovať aj bez toho, že by som potreboval pomoc. Je však fajn vedieť, že tu pre vás niečo naozaj je, keď to veľmi nevyhnutne potrebujete. Dáva vám to pocit istoty. A to je niečo, čo som potreboval. Teraz si môžem byť istý tým, že môžem kedykoľvek a kdekoľvek, a to len vďaka tomuto, takže?