Ak roky túžite po hladkých nohách bez jediného chĺpku aspoň jeden týždeň, máme pre vás riešenie, ktoré využíva už mnoho žien. Pomocou Philips Lumea, odstránite svoje chĺpky na dlhú dobu, no pamätajte, že nie na stálo ako si veľa žien myslí, ak prestanete prístroj používať vaše chĺpky sa môžu vrátiť.

pláž

Existujú rôzne druhy tohto prístroja, môžete si vybrať ten, ktorý vám bude najviac vyhovovať, či už s dlhým káblom alebo bez. Taktiež sú v ponuke aj prístroje s rôznymi nadstavcami na oblasť tváre, bikín či nôh. Každá časť tela sa ošetruje rôzne dlho. Tvár, podpazušie a bikiny trvajú spravidla minútu, no nohy trvajú približne desať minút. Používanie je jednoduché, stačí prístroj priložiť k časti tela, ktorú chcete ošetriť a po zasvietení zeleného svetla stačí stlačiť tlačidlo.

Vtedy sa zo stroja vytvorí záblesk, ktorý účinne pôsobí na korene vašich chĺpkov. Všetko je bezbolestné, maximálne v oblasti bikín a podpazušia, kde je každá žena citlivejšia to trošku zaštípe, no nie je to nič strašné a dá sa to vydržať. Ak vás to predsa len bolí o čosi viac, na prístroji sa dá nastaviť aj intenzita, s ktorou Philips Lumea pôsobí, preto ak vám niektorá partia spôsobuje bolesť, znížte intenzitu a tak sa vyhnete bolesti. Philips Lumea má až päť stupňov intenzity.

boty

Philips Lumea je potrebné používať každé dva týždne, potom ako sa rast vašich chĺpkov zastaví stačí túto procedúru opakovať raz za osem týždňov aby vám opäť nezačali rásť. Je nutné si naštudovať príbalový leták, kedy je takéto používanie nežiadúce. Pred kúpou si zistite, či váš typ pokožky a vaša farba chĺpkov dovoľuje používanie tohto prístroja. Účinkuje lepšie pre ženy, ktoré majú tmavšie chĺpky ako pre ženy, ktoré majú svetlé alebo dokonca ryšavé chĺpky. Taktiež sa neodporúča pre ženy, ktoré majú veľmi tmavú pleť, vtedy Philips Lumea neúčinkuje skoro vôbec. Existujú tisícky pozitívnych recenzií na tento výrobok, tak neváhajte a pridajte sa k spokojným ženám s hladkou pokožkou.