Čo si myslíte o kryptomenách? Je to jednoznačne niečo, čo sa v dnešnej dobe objavuje všade, kde sa len pozriete. Nejde však iba o to. Hlavne sa musíte pozrieť na to či to má nejaký zmysel. Rozumiete sa do toho? Dovolím si povedať, že som sa tým začať zaoberať hneď, ako sa o tom začalo rozprávať. Nemôžem povedať, že som bol pri zrode, ale naozaj som sa o to zaujímal. Vždy som bol technicky založený a čo sa týka rôznych programov a počítačových vecí, tak to mi naozaj išlo. Podstatné však je, aby si ľudia uvedomili, že to nie je také jednoduché, ako ísť do banky a vybrať si z účtu peniaze. Hoci problémy sa vyskytujú už aj s tým.

peníze

Vždy som sa snažil všetkým vyhovieť, no všetci poznáme ten zákon, že vo finálne vlastne nikdy nevyhoviete nikomu, čím viac sa snažíte. U mňa to bolo presne takéto. Napriek tomu, že som sa naozaj veľmi snažil, vedel som, že niektorým ľuďom nikdy nevysvetlím, prečo by sa mali začať o virtuálne meny zaujímať. Jediné, čo ich zaujímalo bolo ako získať Bitcoin a to čo najrýchlejšie a najjednoduchšie. To, že je za tým celý proces, to nebolo podstatné.

technologie

Ľudia chcú všetko rýchlo a jednoducho, napriek tomu, že celý proces je o niečom inom. Ak sa zamyslíte nad tým, čo je pre vás naozaj dôležité, rýchlo prídete na to, že mnohí ľudia sa vzdajú hneď na začiatku. Tiež som sa nezačal o virtuálne meny zaujímať sám, ale keď nevidíš výsledky do prvého mesiaca, mnoho ľudí to okamžite zabalí. Napriek tomu, že možno v kútiku duše vedia, že to bude mať ohromný potenciál, ktorý sa dá iba využiť v ich prospech. Sami veľmi dobre viete, že nie je jednoduché ísť si za svojím snom, no keď sa nevzdáte, vždy môžete dosiahnuť maximum. Mne sa to podarilo. Teraz si ľudia chodia ku mne po rady. A možno prídete aj vy. Človek predsa nikdy nevie, čo ho v živote stretne, nemyslíte? Nič nie je náhoda.