Sú krajiny, ktoré priam zúfalo túžime navštíviť. A potom sú krajiny, ktorým by sme sa najradšej vyhli. Každý má nejakú svoju vysnívanú krajinu, do ktorej by sa rád pozrel. V tomto sa však ako jednotlivci naozaj veľmi líšime. Je to jasné, veď každý z nás je úplne iná osobnosť, všetci prežívame veci úplne inak. No aj tak sa v niektorých veciach zhodujeme a v niektorých absolútne nie. O tom, prečo to tak je ani nemusíme diskutovať. No viete, ktoré sú vo všeobecnosti také najväčšie cestovateľské sny? Kam sa ľudia chcú ísť pozrieť? Nám je to úplne jasné a o chvíľu bude aj vám.

jezero

Paríž
Je potrebné o tomto úžasnom meste vôbec niečo rozprávať? Paríž je jednoducho sen mnohých z nás a niet sa vôbec čomu čudovať. Je to mesto, ktoré dýcha kultúrou a históriou. Od Eifellovky cez Louvre až po slávne Versailes. Všetko sú to miesta, ktoré chceme v Paríži vidieť a ktoré nás proste lákajú už len tým, že sú. Existuje vôbec nejaká žena, ktorá netúži ísť do Paríža?

Londýn
Populárne mesto, ktoré je známe hlavne vďaka móde, Big Ben a slávnej Oxford Street. Okrem toho tu však opäť nájdeme veľa múzeí (v mnohých je vstup zadarmo) a hlavne sa všade perfektne dorozumiete. A nikdy neviete, možno stretnete aj kráľovnú.

Rím
Taliansko a Koloseum. Nie je naozaj niečo, čo by ste chceli vidieť? Možno vám tieto mestá pripadajú príliš metropolitné a možno dokonca „mainstreamové“ no kto by ich nechcel vidieť, keby mal možnosť? Niekto si na tom dokonca postaví svoj cestovateľský plán a my sa tomu teda vôbec nečudujeme.

paříž

Cesta okolo sveta
Zakončíme to niečím, o čom mnohí ľudia snívajú a bohužiaľ, mnohí aj snívať budú. Cesta okolo sveta nie je len román od Julesa Verna, je to sen, ktorý si chceme vyplniť. A keď nie okolo celého sveta, tak aspoň jednej jeho polovice, no nie? Nikto vám však nezakáže, aby ste o niečom takomto snívali. Tak sa neobmedzujte.